Комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля

Комп’ютерна діагностика авто дозволяє фахівцям оцінити важливі параметри під час роботи двигуна, після чого порівняти отримані дані з тими показниками, які вважаються нормою.

Під час діагностики двигуна перевіряється сама система електронного управління, система харчування, механізм газорозподілу, система запалювання, система охолодження, EGR і т.д. Паралельно оцінюється якість наповнення циліндрів паливно-повітряною сумішшю, склад суміші і ряд інших найважливіших параметрів.

В останні роки комп’ютерна діагностика інжекторних двигунів, та й взагалі автомобілів в цілому, набирає все більше популярності. Це абсолютно логічно, якщо враховувати той факт, що машини, починаючи з 2002 року, все більше перетворюються в комп’ютеризованих монстрів.

Іноді створюється враження, що скоро звичайна машина буде розумніше, ніж її власник. Як би там не було, навіть такі розумні апарати потребують ремонту. Причому, в деяких випадках значно частіше, ніж їх механічні предки.

Ну, а нові технології вимагають нових підходів до діагностики і подальшого ремонту.

Ви незадоволені роботою двигуна або якогось іншого компонента вашого авто? Ви не знаєте в чому проблема? Або Ви відповідально ставтеся до технічного стану своєї машини і Вас цікавить комп’ютерна діагностика двигуна в Києві?

Компанія Injector.UA йде в ногу з часом, намагаючись забезпечити максимально точне «обстеження» новітніх, технічно складних автомобілів і, якщо необхідно, подальший ремонт.

Фахівці нашого СТО готові проаналізувати роботу двигуна вашого автомобіля, і виявити точну проблему з вашим авто.

Особлива увага, природно, ми приділяємо двигуну. Адже саме цей агрегат – серце і душа автомобіля. Як правило, поломка двигуна є вкрай неприємним подією, що вимагає витрат грошей, часу і сил.

Діагностика двигуна авто
Чи хочете Ви бути впевненим і точній роботі двигуна вашого автомобіля? Питання риторичне.

А як давно Ви робили діагностику? Ми впевнені, що більшість як мінімум задумалося. Деякі так і взагалі не пам’ятають.

А адже діагностика двигуна автомобіля – це єдина можливість зі стовідсотковою точністю дізнатися стан мотора для того, щоб в подальшому з упевненістю експлуатувати авто в будь-яких умовах.

Новітні діагностичні прилади і останні версії програмного забезпечення дозволяють майстрам нашої компанії досліджувати кожен міліметр вашого двигуна, гарантовано знайти поломку, якщо вона є, і якісно усунути її.

Для нас важлива не конкуренція з іншими компаніями в гонитві за прибутком, а висока якість роботи, справний автомобіль клієнта і ваш гарний настрій.

Хочете знати, скільки коштує діагностика двигуна?

Вартість діагностики двигуна автомобіля
Вартість діагностики двигуна в компанії Інжектор.UA не перевищує середньоринкових цін на подібну послугу. За свої гроші Ви отримуєте професійну роботу наших майстрів, висококласний сервіс і гарантії відмінної роботи двигуна.

Крім того, ціна на діагностику двигуна у нас обумовлена ​​сучасним обладнанням, яке ми використовуємо при дослідженні роботи вашої машини.

Послуги Комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля