Аналіз осцилограм автомобіля

Як швидко і ефективно виявити проблему в системах автомобіля? Як зрозуміти, що саме призвело до виникнення несправності? І, як в результаті, від неї безболісно позбутися?

Вирішити проблеми в роботі авто допоможе мотортестер – прилад, за допомогою якого можна детально проаналізувати функціонування різних пристроїв автомобіля, отримати потрібну діагностичну інформацію про електронних і механічних частинах авто.

Отримавши за допомогою даного інструменту зображення осцилограми, досвідчений діагност зможе правильно інтерпретувати і зрозуміти причину поломки в вашому автомобілі.

Майстри «Інжектор Док» неодноразово проводили аналіз осцилограми автомобіля. Це дозволяє нам безпомилково продіагностувати ваше авто і вирішити, що виникла проблему раз і надовго.

Діагностика автомобіля осциллографом
Мотортестер працює в тісному «співпраці» з комп’ютером, на моніторі якого майстер може бачити результат проведеної діагностики. Весь принцип дії даного приладу будується на основі осцилографа, або електронно-променевої трубки.

Різноманітність вироблених моделей, вимагає від майстра точного знання принципів роботи певного мотортестера, а також методик його правильного використання, не кажучи вже про адекватну оцінку отриманих результатів.

Фахівці «Інжектор Док» застосовують в своїй роботі мотортестер для грамотних вимірювання та оцінки таких даних:

Напруги і струмів в пристроях авто.
Високовольтної напруги (зокрема, аналіз системи запалювання).
Тиску (у впускному колекторі, в циліндрах і т.д.).
Оцінка стану датчиків (детонації, лямбда зонда, масової витрати повітря і т.д.).
Ціна на перевірку авто осциллографом
Послуга перевірки авто осциллографом ставати все більш затребуваною як серед майстрів СТО, так і автовласників. Адже вона допомагає за 5-7 хвилин знайти проблему в двигуні авто, його циліндрах (і не тільки), не вдаючись до механічних втручань в конструкцію двигуна.

Дізнатися точну вартість аналізу авто осциллографом, ви можете в нашому розділі «Ціни». Або зателефонуйте нам, щоб фахівці «Інжектор Док» проконсультували в доцільності даної послуги для вашого авто, а також уточнили поточні ціни.

Осцилограма тиску в циліндрі
Аналіз тиску в різних системах авто, є однією з незаперечних переваг осцилограми в цілому.

Провівши одну коротку процедуру, професійний діагност СТО «Інжектор Док» зможе повністю оцінити стан кожного з циліндрів: оцінити процес газорозподілу, механічну частину самих циліндрів, без фізичного втручання в систему двигуна.

Подібна процедура носить оціночний характер. Дозволяє «витягти» масу діагностичних даних для постановки правильного «діагнозу» циліндрах вашого мотора.

Осцилограма системи запалювання
Оцінка даної системи є надзвичайно важливою для успішної експлуатації автомобіля. Оскільки проблеми в системі запалювання призводять до ряду несправностей. Некоректна робота мотора, зниження потужності двигуна – можуть служить вірними ознаками неполадок в системі запалювання.

Отримані осцилограми системи запалювання нададуть нашим майстрам повну картину того, що потрібно виправити в цій частині «автомобільного організму».

Осцилограма датчиків автомобіля
Даний захід проводиться за принципом: за допомогою мотортестера фахівці «Інжектор Док» знімають показання напруг і струмів від конкретного датчика автомобіля.

Наші майстри рекомендують проводити зняття осцилограми, особливо для автомобілів з терміном експлуатації 15- 20 років, коли тільки за допомогою мотортестера можна виявити точну причину виходу з ладу певного датчика.

Осцилограма автомобільного генератора
За принципом проведених вимірювань напруг і струмів з датчиків, можна провести осциллограмму автомобільного генератора і з’ясувати його поточний стан.

Підключившись до його клем за допомогою мотортестера, майстер нашої СТО вивчає ряд характеристик, закономірностей або збоїв в роботі даного пристрою.

Осцилограма тиску у впускному колекторі
Дану операцію наші співробітники проводять без запуску двигуна (при прокручуванні стартером). При цьому зняття осцилограми тиску у впускному колекторі проводитися при приєднанні відповідного датчика мотортестера.

Щоб комплексно оцінити цю частину, діагност необхідно ретельно розуміти принципи роботи колектора, що проходять в ньому процесів.

Осцилограма тиску масла
Отримання осцилограми тиску масла, являє собою по суті осциллограмму, отриману в результаті перевірки пульсації картерних газів. Подібна процедура дозволяє грамотно аналізувати в цілому стан циліндропоршневої групи вашого авто, зрозуміти в якому саме з циліндрів є проблема і гарантовано знайти шляхи її вирішення.

Своєчасна діагностика дозволить уникнути серйозних проблем з двигуном вашого автомобіля.

Якщо у вас виникає проблема з машиною, проведені нашими майстрами діагностичні дослідження із застосуванням мотортестера, позбавлять вас від непотрібного головного болю.

Комплексно підходячи до питання діагностики автомобіля, ми допоможемо з’ясувати і усунути, здавалося б, саму нерозв’язних проблему в роботі вашої машини.

Послуги Аналіз осцилограм автомобіля